ons team
Joris Dielissen
beeldmerk Joris Dielissen Joris Dielissen
directeur / eigenaar
joris@dielissendesserts.nl
+31 73 522 58 35
Jules van den Oever
beeldmerk Jules van den Oever Jules van den Oever
salesmanager
jules@dielissendesserts.nl
+31 6 46 43 36 56
Susanne Dielissen
beeldmerk Susanne Dielissen Susanne Dielissen
sales
susanne@dielissendesserts.nl
+31 6 30 87 43 48
Rogier Derksen
beeldmerk Rogier Derksen Rogier Derksen
sales
rogier@dielissendesserts.nl
+31 6 27 83 20 91
Sam Verstappen
beeldmerk Sam Verstappen Sam Verstappen
sales
info@dielissendesserts.nl
+31 73 522 58 35
Coen Bosman
beeldmerk Coen Bosman Coen Bosman
sales
coen@dielissendesserts.nl
+31 6 23 64 53 24
Annemarie Leermakers
beeldmerk Annemarie Leermakers Annemarie Leermakers
order intake / administratie
mail@dielissendesserts.nl
+31 73 522 58 35
David Smits
beeldmerk David Smits David Smits
logistiek
otelli@dielissendesserts.nl
+31 73 522 58 35
Ad de Jong
beeldmerk Ad de Jong Ad de Jong
bezorging

+31 73 522 58 35
Dennis Bekkema
beeldmerk Dennis Bekkema Dennis Bekkema
bezorging

+31 73 522 58 35
Rolf Pouwels
beeldmerk Rolf Pouwels Rolf Pouwels
bezorging

+31 73 522 58 35
Roel Koolmees
beeldmerk Roel Koolmees Roel Koolmees
bezorging

+31 73 522 58 35
Beshoy Assad
beeldmerk Beshoy Assad Beshoy Assad
bezorging

+31 73 522 58 35
Siebrandt Goede
beeldmerk Siebrandt Goede Siebrandt Goede
bezorging

+31 73 522 58 35
Jordy Pennings
beeldmerk Jordy Pennings Jordy Pennings
bezorging

+31 73 522 58 35
gebogen achtergrond contactVragen?   We helpen u graag!
gebogen achtergrond magazine
©2019 Elementary Design
vraag hier
uw magazine
van Otelli en/of  
Otelli premium aan!   
magazine aanvragen